В Україні створено «Білоруський Добровольчий Корпус»

Білоруські добровольці, що воюють на боці України, створили нове військове формування – «Білоруський Добровольчий Корпус».

Про це заявили білоруські добровольці Ігор «Янки» Янков, Андрій «Безсмертний» Трацевський та Родіон «Гена» Батулін.

«Ми, білоруські добровольці в Україні, заявляємо про створення Білоруського Добровольчого Корпусу. Мета – деокупація України та Білорусі із російського полону. Наміри щодня підтверджуються знищенням ворога на фронті. Військові ряди постійно зростають. Відданість обраному шляху кожної миті бачать наші полеглі брати. Білорусь насамперед», – заявили добровольці.

Як пише Мілітарний, білоруський доброволець Ігор Янков захищав Україну в складі підрозділу «Титан», який, ймовірно, належав до Міжнародного легіону територіальної оборони. Також є інформація, що Ігор Янков та Андрій Трацевський входили до підрозділу «Традиція і порядок».

Родіон Батулін представляв білоруський підрозділ «Терор», який вийшов із білоруського полку імені Кастуся Калиновського. Це найбільше формування білоруських добровольців в Україні. Він виник як батальйон 9 березня з бійців тактичної групи «Білорусь». У травні 2022 року батальйон перетворився на полк із двох бойових батальйонів «Тэрор» та «Волат».

Раніше ми також писали, у часі чергового повномасштабного нападу рашистів на Україну їм у цьому допомагають їх посіпахи білоруси. І начебто опозиція, яка виїхала з білорусі та білоруська еміграція мала би бути на стороні України, але чи це так? Питання відкрите у політичному, дипломатичному, суспільному, військовому, а також й спортивному аспекті.

Схожі публікації

Залишити коментар