Етап Кубку світу в Естонії приніс українським фехтувальницям “срібну” командну нагороду

від Комарі Альберт

Жіноча збірна України здобула важливе “срібло” на етапі Кубку світу з фехтування, який відбувся в естонському місті Таллінн.

“Синьо-жовті” піднялися на п’єдестал в Естонії у командних змаганнях з фехтування на шпагах. Наша команда на чолі з тренером Богданом Нікішиним складалася з Влади Харькової, Ксенії Пантелеєвої, Інни Бровко та Юлії Свистіль.

Підопічні Богдана Нікішина на шляху до фіналу спочатку перемогли збірну Австрії (43:42), наступним суперником стала команда Швейцарії (45:39), а потім настала черга чинних чемпіонок світу з Республіки Корея (45:39) та бронзових призерок планетарної першості-2022 з Польщі (44:37).

У фіналі українська збірна дала суворий бій збірницям Італії, але у підсумку все ж таки зазнала поразки з рахунком 28:33.

Зазначимо, що для всіх українських шпажисток, окрім Ксенії Пантелєєвої, це була дебютна нагорода Кубку світу в кар’єрі.