Відновленою залізницею з України до Румунії провели пробний рейс

від Комарі Альберт

Укрзалізниця здійснила перший пробний рейс потяга на відновленій міжнародній ділянці залізниці Рахів – Ділове – Валя-Вішеулуй (Румунія)

Відкриття залізничного пасажирського сполучення на кордоні між Україною та Румунією очікується вже на початку грудня. Маршрутом курсуватиме збудований в Україні комфортабельний регіональний потяг.

Чистий час у дорозі (без урахування митних процедур) від Рахова, що потихеньку перетворюється на ще один транспортний хаб Закарпаття, до румунської Валі-Вішеулуй складає близько 40 хвилин мальовничою гірською долиною. Прикордонний та митний контроль здійснюватиметься на борту поїзда при посадці.

Планується, що потяг виконуватиме два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на потяги румунської залізниці CFR.

Для відновлення ділянки залізничної колії на Рахівському напрямку залучили велику кількість працівників і спеціальної техніки, яка розчищала колію від засмічення та наросту чагарників. Її не використовували понад 7 років, то ж вона перебувала у досить занедбаному стані.

Схожі публікації

Залишити коментар