Українська прикордонниця стала чемпіонкою світу з кікбоксингу

Українська прикордонниця Софія Подвальна, виступивши у ваговій категорії 55 кг, стала чемпіонкою світу з кікбоксингу на змаганнях ISKA, що відбулися у Туреччині.

Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Змагання відбувалися з 31 жовтня до 6 листопада у місті Кемер на середземноморському узбережжі Туреччини. Чемпіонат зібрав 977 кікбоксерів із 31-ї країни.

Софія свою перемогу присвятила брату Владиславу Неділько, який у перші дні повномасштабного вторгнення загинув у бою під Лисичанськом.

«Хотілося не лише вибороти призове місце, а й зробити так, щоб у такий складний для нашої країни час державний гімн України звучав на міжнародній арені, а український прапор був піднятий на найвищому п’єдесталі», — сказала чемпіонка.

Як повідомлялося, Збірна України посілала друге командне місце на Чемпіонаті Європи з карате у Польщі.