Благодійність: Данилко продасть Rolls-Royce Мерк’юрі на аукціоні Sotheby’s

Популярний український комік та співак Андрій Данилко, також широко відомий як Вєрка Сердючка, продасть на аукціоні Rolls-Royce, що раніше належав мега-зірці світової естради Фредді Мерк’юрі (Freddie Mercury). Усі гроші від продажу автівки артист пожертвує на будівництво реабілітаційного центру в Україні.

Про це артист повідомив на сторінці Фейсбуку.

Андрій Данилко представив лот на найвідомішому аукціоні світу Sotheby’s – Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя.

5 листопада в Лондоні авто стане вкладом артиста у створення сучасного центру реабілітації та протезування й центральним лотом на аукціоні.

За словами Данилка, він купив цей автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз він вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни.

Аукціонний дім не візьме свій відсоток та всі 100% отриманих коштів будуть перераховані на благодійність. 

Пан Данилко зазначив, що проєкт реабілітаційного центру Superhumans вже підтримали музикант Стінг разом із дружиною, перша леді Олена Зеленська, мільярдер Річард Бренсон, а також американський актор Лієв Шрайбер.

Центр розпочне роботу вже на початку 2023 року. Superhumans Center будують на базі однієї з лікарень у Львівській області. Це буде спеціалізована клініка із протезування, реконструкції та лікування посттравматичного стресового розладу.  

Як повідомллося, у Запоріжжі коваль Олександр Шапошник створив скульптуру «Дівчини-калини» з уламків снарядів і ракет. Роботу майстра виставлять на аукціон у Європі, а гроші від продажу надішлють на підтримку ЗСУ.

Схожі публікації

Залишити коментар