Окупанти на Запорізькій АЕС спровокували екологічну катастрофу – Енергоатом

Наслідки злочинної діяльності рашистів на Запорізькій атомній електростанції призводять ще й до екологічної катастрофи. Варварські зочинні дії вора нищать важливу екологічну складову роботи станції.

Про це 31 жовтня повідомив «Енергоатом» у Телеграм.

Внаслідок зупинки енергоблоків станції тепла вода не потрапляє у ставок-охолоджувач ЗАЕС, у результаті чого температура води впала до близько +13 градусів. Це призвело до масового вмирання риби у ставку.

Наразі він зариблений двома видами риб – тепловодною телапією та азійським сомом, які були завезені близько 25 років тому для забезпечення екологічної чистоти. Риби виконують санітарну функцію, знищуючи зелені водорості й забезпечуючи чистоту охолоджувальних трубок конденсатора турбіни.

За сприятливих умов, коли температура взимку ніколи не опускалася нижче +18 градусів, риба розмножувалася. Тож якщо температура води в ставку-охолоджувачі не підніметься найближчим часом, на берег викине близько тисячі тонн дохлої риби.

“росія – країна-терористка, яка залишає за собою руїни та несе катастрофу за принципом випаленої землі!», – сказано в повідомлені атомників.

Нагажаємо, ще з 2020 року експерти висловлювали думку, що росія вже перетворила Донбас на “Чорнобиль”.

Крім того, як повідомляють зоозахисники, внаслідок використання військових кораблів рф у Чорному морі у 2022 році з моменту повномасштабного російського вторгнення, загинуло вже близько 50 тисяч дельфінів.

Схожі публікації

Залишити коментар