Як завдяки німецькій дівчинці та її українській няні Хмельницька громада отримала пожежне авто

За ініціативи 14-річної дівчини з Німеччини Алегри Хмельницька територіальна громада отримала пожежний автомобіль.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.  

У містечку Бенсгайм, що у Німеччині живе звичайна дівчина-підліток, яка слухає кей-поп, має старшого брата, любить свою сім’ю та обожнює домашнього улюбленця – чорного лабрадора. Захоплення Алегри – постійна участь у юнацькому пожежному русі. Її колишня няня, а сьогодні подруга – Анастасія Опалюк, родом із Хмельницького, яка вже кілька років проживає у Німеччині. Дядько Насті – рятувальник ДСНС Хмельниччини.

Саме Алегра, почувши від Анастасії про війну в Україні, нові та страшні виклики для українських рятувальників та потреби, які щодня зростають – звернулася до свого батька-підприємця Ральфа. Тато, перейнявся позицією доньки та запропонував пожежникам Бенсгайму посприяти допомогою хмельницьким вогнеборцям – подарувати сучасний, дев’ятимісний пожежний автомобіль.

За лічені дні звістка облетіла містечко і прихильників допомоги вогнеборцям стало сотні. Великодушну ідею дівчини підтримала і місцева влада. Бажаючих виразити свою солідарність з українським народом виявилося чимало.

Подолавши  понад 1500 кілометрів (провівши 33 години у дорозі)  рятувальники Хмельниччини, на запрошення німецьких колег, прибули до земель Гессен. На них чекала тепла зустріч, довгі розмови про ситуацію у країні та про можливості дружнього німецького народу з містечка Бенсгайм подальшої допомоги українському народу.

Повністю укомплектований пожежний автомобіль для рятувальників головного управління ДСНС Хмельниччини передавали не лише Алегра та Анастасія, а й бурмістр – пані Крістін Кляйн і головний пожежний інспектор міста – Єнс Карн.

До Хмельницького рятувальники вже поверталися на спецавтомобілі. 

“Тепер цей автомобіль слугуватиме для допомоги рятувальникам у боротьбі проти вогню та надзвичайних ситуацій у Хмельницькій тергромаді. І базуватиметься при Державній пожежно-рятувальній частині №22”, – повідомили в пресслужбі ДСНС.

Раніше ми також писали про українську небайдужу дівчинку – завдяки Валерії Єжовій буде проведено благодійний турнір у Києві на підтримку Збройних Сил України. 

Схожі публікації

Залишити коментар