Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.
Хаб відкрито за підтримки міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя. Українці тут можуть продовжити навчання за українською програмою; опанувати IT-професії та набути найзатребуваніших навичок на ринку праці (soft skills); вивчати українську, німецьку та англійську мови.
У хабі допоможуть визначитися з професією відповідно до власних здібностей за допомогою штучного інтелекту, посприяють у працевлаштуванні. Тут можна дізнатись про особливості проживання в Німеччині. Окрім цього, огранізовуються екскурсії та змістовний відпочинок.
Усі заходи – безкоштовні.
«Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном – надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері освіти під час війни», – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
За інформацією МОН, наразі відкрито 16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах, зокрема у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії. Освітні хаби реалізують концепцію навчання упродовж життя (Life Long Learning).
Як повідомлялося, Андрій Мельник завершує свою каденцію посла України у Німеччині.