У Німеччині почав діяти український освітній хаб

Український освітній хаб розпочав роботу у німецькому місті Лейпцигу.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки. 

Хаб відкрито за підтримки міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя. Українці тут можуть продовжити навчання за українською програмою; опанувати IT-професії та набути найзатребуваніших навичок на ринку праці (soft skills); вивчати українську, німецьку та англійську мови.

У хабі допоможуть визначитися з професією відповідно до власних здібностей за допомогою штучного інтелекту, посприяють у працевлаштуванні. Тут можна дізнатись про особливості проживання в Німеччині. Окрім цього, огранізовуються екскурсії та змістовний відпочинок.

Усі заходи – безкоштовні.

«Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном – надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері освіти під час війни», – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За інформацією МОН, наразі відкрито 16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах, зокрема у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії. Освітні хаби реалізують концепцію навчання упродовж життя (Life Long Learning).

Як повідомлялося, Андрій Мельник завершує свою каденцію посла України у Німеччині.

Схожі публікації

Залишити коментар