“Пробіг до 100 тисяч бронежилетів” – ініціатива на допомогу нашим захисникам

від Комарі Альберт

Міжнародний благодійний онлайн-пробіг ініціювали Львівський оборонний кластер, організація “Run Ukraine” та біговий клуб “ProBig” зі Львова. Мета – зібрати кошти на 100 тисяч бронежилетів для військових поліцейських, медиків і рятувальників.

Учасники даної ініціативи, яка має назву “Пробіг до 100 тисяч бронежилетів”, отримають на пам’ять унікальні медалі із справжньої бронесталі.

“Потреба в бронежилетах залишається. Ми прагнемо, аби якомога більше військових, медиків, працівників ДСНС, поліцейських отримали бронежилети для своєї щоденної роботи”, – наголошує Максим Плєхов, голова правління Львівського оборонного кластеру.

Проєкт стартував ще 19 серпня і триватиме до 19 вересня в онлайн-форматі. Стати учасником пробігу може кожен охочий з будь-якого куточка України чи світу. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати комфортну для себе дистанцію (21 км, 10 км або ж вільну), локацію та час.

Своїми результатами учасникам пробігу організатори пропонують ділитися у соцмережах та позначати сторінки ініціативи, використовуючи хештеги:

#пробігдо100тисяч

#захистимозахисників

#100тисячбронежилетів

Мінімальна вартість реєстрації – 890 гривень. При цьому учасники пробігу, за бажанням, можуть задонатити більше, адже усі 100% виручених коштів від реєстраційного внеску підуть на виготовлення бронежилетів для українських військових, які захищають нас в умовах повномасштабної війни з РФ.

За словами Плєхова, медалі, які отримають учасники пробігу, створюють із залишків від порізки бронелистів, які є основним захисним елементом бронежилетів. 

“Бронелисти ріжуть на плити, які є основним захисним елементом бронежилетів. А із залишків від порізки цих листів ми виготовляємо унікальні медалі на згадку про “Пробіг” та долучення до такої важливої справи”, – наголошує Плєхов.

То ж долучайтеся, шановні українці усього світу! Разом до Перемоги!!!

Про ініціаторів “Пробігу”

Львівський оборонний кластер – об’єднання спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничих потужностей, метою яких є забезпечення захисників України якісними та перевіреними бронежилетами.

Run Ukraine – один із найбільших організаторів спортивних подій в Україні, як-от: Work.ua Kyiv Half Marathon, Wizz Air Kyiv City Marathon, Renovation Run тощо.

ProBig – біговий клуб міста Львова. Засновники Орися та Дмитро Дем’янюки — професійні спортсмени-легкоатлети, багаторазові чемпіони України та члени національної збірної команди України. З початком повномасштабної війни Дмитро пішов добровольцем в ЗСУ, Орися ж регулярно проводить благодійні спортивні ініціативи для допомоги українцям та ЗСУ.

Схожі публікації

Залишити коментар