Наш народ непереможний: 5-річна дівчинка з 9-річним братом зібрали для ЗСУ понад 35 тисяч гривень

Національний реєстр рекордів України визнав 5-річну Марію Макеєву з Кривого Рогу наймолодшою волонтеркою, яка своїм виступом зібрала для потреб Збройних сил України 35 тис. 492 гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

“Неможливо перемогти країну, де навіть найменші діти наближають перемогу. Національний реєстр рекордів визнав 5-річну Марію Макеєву з Кривого Рогу наймолодшою волонтеркою, яка своїм виступом зібрала для потреб ЗСУ суму 35 492 грн”, – розповіла вона.

За словами Вєтрової, дівчинка під музичний супровід свого старшого братика Олександра, який теж є рекордсменом України в іншій номінації, виконувала українські пісні у центрі Львова, куди вони з мамою тимчасово переїхали під час війни.

“Виступ маленької рекордсменки тривав 9 годин 54 хвилини. Спершу діти мріяли назбирати кошти на бронежилет, але, як з’ясували батьки, в той момент на передовій дуже були потрібні тепловізійні приціли. Тож за допомогою волонтерського фонду, який до дитячих коштів ще доклав певну суму, було придбано тепловізор INFIRAY СL35 M та переданий нашим бійцям на передову”, – зазначила очільниця реєстру.

Як повідомлялося, Світовий конґрес українців разом із глобальною ініціативою Президента України UNITED24 закликають усі українські громади та організації світу допомогти створити для захисників України «Армію Дронів» – проявити реальну підтримку від світового українства.

Схожі публікації

Залишити коментар