Патріотичний мурал від художника-переселенця презентували у Кропивницькому

від Комарі Альберт

Сьогодні, в часи війни проти зухвалого агресора з боліт і тундр, кожний, напевно, населений пункт України намагається показати, що український дух у ньому – непереборний, і підкреслює свою патріотичність різноманітними декоративними творіннями. От і у місті Кропивницький днями з’явився новий патріотичний мурал до Дня Незалежності України під назвою “Україна – це свобода”.

Про це повідомив гoлoвa Кіpoвoгpaдськoї oблaснoї військoвoї aдміністpaції Андpій Рaйкoвич.

Висота цього муралу – 27 метрів.

“Є перший подарунок кропивничанам до Дня Незалежності! Мурал “Україна – це свобода” – масштабний, яскравий символ нашої Незалежності у центрі Кропивницького. Дякую усім, хто доклав зусиль, щоб цей патріотичний стінопис сьогодні ожив!” – зазначив Райкович.

Автор муралу – художник Олександр Брітцев. Він – вимушений переселенець із Харкова, який народився до того ж у Донецьку. Після початку повномасштабної війни Брітцев з родиною переїхав на Кіровоградщину.

Створення даного муралу – його власна ініціатива.

“Мурал присвячений Україні. Це – українка, яка запалює український вогонь, – стверджує автор. – Я запропонував свою ідею органам місцевого самоврядування. Вони підтримали і допомогли знайти будівлю. Після чого дали дозвіл розпочинати роботу”.

Під час урочистої презентації стінопису художнику вручили подяку від обласної влади. За словами Олександра, мурал – це його подяка місту за те, що прихистило його самого і його родину.

“Нас зустріли тут як рідних, за що ми дуже вдячні”, – наголошує чоловік.  

Схожі публікації

Залишити коментар