Конґрес Українців Канади – відділ Торонто запрошує спільно вшанувати жертв Голодомору.
Про це повідомив член управи Конґресу українців Канади – відділ Торонто Хав’єр Апонюк Савич на своїй сторінці у Фейсбук.
Відзначення Дня Па́м’яті Жертв Голодомо́ру та панахида відбудуться у суботу, 27 листопада о 15:00 у Торонто біля Меморіалу Жертвам Голодомору – на території Канадської Національної Виставки (Exhibiton Place).
![Українців Канади запрошують до спільного вшанування жертв Голодомору Українців Канади запрошують до спільного вшанування жертв Голодомору](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/11/241566324_4570052513043206_6640951531323206873_n-1024x578.jpg)
“З огляду на зняття обмежень щодо пандемії, відділ запрошує всіх членів та організацій української громади та їх лідерів, представників міської, провінційної та федеральної влади взяти участь у цьому важливому заході”, – йдеться у повідомленні.