Керівництво УАФ зустрілось із делегацією зі США

від Стожари

У Будинку футболу на запрошення президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка побувала делегація зі США — представники органів влади Нью-Йорка та української діаспори.

Про це повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

У зустрічі, окрім очільника УАФ, узяли участь перші віце-президенти асоціації Олексій Михайличенко, Олег Протасов, Анатолій Демяненко, Алан Плієв і Вадим Костюченко, олімпійський чемпіон і народний депутат України Жан Беленюк, президент боро Квінз Донован Річардс, сенатор штату Нью-Йорк Джеймс Скуфіс, інші представники влади Нью-Йорка, співголова Асамблеї діаспор світу Леонід Бард, член правління асамблеї Арон Грюнфельд та президент Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв.

Учасники зустрічі обговорили перспективи та можливості співпраці між Україною та США у сфері розвитку футболу та спорту загалом. Зокрема — ініціативу створення дитячих футбольних таборів з обміну. Також президент УАФ розповів гостям про нещодавній візит делегації Української асоціації футболу до Чикаго та Вашингтона. Натомість члени делегації зі США ділилися надзвичайно позитивними враженнями про перебування в Україні та відзначили високий рівень толерантності в нашому суспільстві. Як приклад вони згадали про свої відвідини матчу 10-го туру Vbet Ліги «Динамо» — «Шахтар». Зокрема, гостей зворушила соціальна акція перед початком поєдинку, під час якої з ініціативи УАФ команди та близько 30 тисяч уболівальників вшанували на НСК «Олімпійський» пам’ять про жертв страшного злочину в Бабиному Яру, який стався в Києві 80 років тому.

Схожі публікації

Залишити коментар