У Херсоні здійснили мрію шкільного двірника: він їде на чемпіонат світу з джиу-джитсу

від Комарі Альберт

У Херсоні здійснили мрію шкільного двірника Ігоря Євтушенка, який є чемпіоном Європи з джиу-джитсу. В листопаді чоловік поїде на чемпіонат світу з джиу-джитсу та обіцяє привезти звідти перемогу.  

Ігор Євтушенко зміг з допомогою людей зібрати суму коштів, необхідну для участі в змаганнях. На поїздку йому не вистачало 700 доларів, і зібрати їх вдалося за три дні.  

Людей вразила історія колишнього водолаза – вдень він працює двірником, а ввечері тренується й тренує інших.

Шлях Ігоря до джиу-джитсу був тривалим – в молодості він був водолазом, але їхню водолазну групу розпустили ще 20 років тому. Одного дня він помітив надбавку у вазі і вирішив піти в спортзал. Так він в 42 роки опанував джиу-джитсу і тепер тренує інших.

І вік не завадив Ігорю Євтушенку стати чемпіоном України та Європи. Зараз йому 48 років. Тому охочі вирішили допомогти шкільному двірнику здійснити його мрію.

Мрія моя збулася. Я буду на чемпіонаті світу, я докладу всіх зусиль для того, щоб ми перемогли. Це буде наша спільна перемога,
– сказав він.

Євтушенко також повідомив, що успішно пройшов реєстрацію на чемпіонат світу й придбав квитки

Зазначимо, що чемпіонат світу з джиу-джитсу відбудеться 15 – 16 листопада в Об’єднаних Арабських Еміратах. Мета Євтушенка – стати чемпіоном світу.

Що таке джиу-джитсу

Цей вид спорту з’явився в Японії в XVІ столітті як загальна назва усіх видів рукопашного бою без зброї і з так називаною “підручною” зброєю. Це така собі “м’яка техніка”, але дане поняття метафоричне.

Його варто розуміти так, що майстер джиу-джитсу поступається натискові супротивника доти, поки той не виявиться в пастці, а тоді повертає дії ворога проти нього самого.

Схожі публікації

Залишити коментар