Зірка “Вікінгів” прилетіла в Україну, щоб відзначити День Незалежності та 50 річницю весілля своїх батьків

від Кравців Ігор

Голлівудська актриса українського походження Кетрін Винник приїхала до Києва і опублікувала сторіз в Інстаграмі, присвячені Дню Державного Прапора, Незалежності України та своїм батьками, які святкують золоте весілля.

Про це повідомляє Кіно 24.

Кетрін Винник вдало почала кар’єру з комедій, плавно перейшовши в драматичні ролі, закріпивши свій зоряний статус культовим шоу “Вікінги”. Завдяки цьому серіалу здобула шалену славу. Сьогодні ж канадсько-американська акторка пишається українським корінням.

У своєму інстаграмі зірка опублікувала у сторіз декілька фото:

  • На першому – актриса сфотографувала Державний Прапор України, підписавши My motherland (Моя Батьківщина);
  • На другому – Кетрін стоїть поряд із батьками, які відзначають зворушливу дату – 50 років разом у шлюбі;

Мої українські батьки були трохи суворішими, ніж у багатьох моїх канадських друзів. Вони більше звертали увагу на дисципліну, при цьому ніколи мене не кривдили. Але графік був складним: я повинна була добре вчитися, відвідувати секції не менше 3 – 4 разів на тиждень, вчитися в греко-католицькій недільній школі, а також не пропускати свої обов’язки в українській скаутській організації “Пласт”. І я їм за це вдячна”, – розповіла актриса виданню Real Style.

  • На третьому і четвертому – акторка позує перед Софією Київською і зазначає: Ukraine you are beautiful (Україно, ти чудова).

Схожі публікації

Залишити коментар