Українці підкорили Канни у багатьох сферах

від Кравців Ігор

На Лазурному узбережжі Франції днями завершився 74-ий міжнародний Каннський кінофестиваль. На ньому, окрім гучних прем’єр і презентацій України, українці брали активну участь і у світській частині кінофоруму: дефілювали на червоній доріжці, організовували яскраві івенти.

«Золоту пальмову гілку» цьогоріч отримав фільм «Титан» французької режисерки Джулії Дюкорно. Український режисер Сергій Лозниця завоював спеціальний приз журі премії «Золоте око» – за його документальний фільм «Бабин Яр. Контекст» про вбивства євреїв нацистами в Києві в часи Другої світової війни, пише видання Ukrainian People.

Продюсер Марія Гражина Чаплін, яка щороку збирає у Каннах найвпливовіших блогерів світу, двічі була помічена на червоній доріжці Каннського кінофестивалю. Серед інших українок, які підкорили цьогорічні Канни, були інфлуенсер, «Міс України 2014» Анна Андрес і телеведуча Санта Дімопулос, які також були гостями найпрестижніших благочинного заходу amfAR.

Крім того, під час Каннського фестивалю відбулася щорічна церемонія нагородження блогерів – World Influencers and Bloggers Awards 2021. WIBA 2021 зібрала у Каннах найяскравіших особистостей зі світу інфлуенсерів на довгоочікуваній оффлайн-події, незважаючи на досі непросту ситуацію із подорожами.

Перемогу у категорії Lifestyle (Lifestyle Influencer: Consciousness and Modern Values Award) здобула українська ТОП-модель Наталія Гоцій, @nataliiagotsii – єдина із цьогоріч номінованих українок. Українку нагородили за її YouTube-канал «Бути Гоцій», на який підписано 156 тисяч користувачів і на якому вона відверто розповідає про своє життя.

Фото: Getty Images

Схожі публікації

Залишити коментар