Українок в Італії запрошують до участі в конкурсі краси “MISS BADANTE 2021”

від Стожари

Якщо ви живете і працюєте в Італії в секторі домашнього господарства, запрошуємо вас взяти участь у цьому конкурсі краси.

Про це йдеться у повідомленні української газети в Італії.

“Дуже багато українок в Італії настільки віддаються роботі, що геть-чисто забувають про себе, перестають любити себе і не бачать власної краси та унікальності”, – йдеться у повідомленні.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі “MISS BADANTE-2021”, що проходитиме поблизу Рима, або у MISS BADANTE WEB-2021», у якому можна взяти участь незалежно в якій частині Італії ви живете. Це – нагода гарно провести час та відчути себе королевою.

Красуні, які не мають можливості приїхати у Рим, можуть взяти участь в онлайн конкурсі «MISS BADANTE WEB-2021»

Конкурс проводиться уже 7 рік серед жінок Румунії та Молдови. У цьому році він відкритий для красунь різного віку та національності!

“MISS BADANTE 2021!” висвітлюватимуть різні ЗМІ, тому він є нагодою звернути увагу суспільства на роль домашніх працівниць в італійському суспільстві.

Якщо ви живете і працюєте в Італії в секторі домашнього господарства, запрошуємо вас взяти участь у цьому конкурсі краси.

ПЕРЕБІГ КОНКУРСУ

Конкурс складатиметься із трьох виходів.

  • Дефіле у національному костюмі країни походження, під час якого учасниці відповідатимуть на запитання журі.
  • Дефіле у вечірніх сукнях.
  • Конкурс мистецтва, таланту та загальної культури: учасники зможуть представити музичний, танцювальний, поетичний чи театральний номер (на вибір).
    В усіх виходах оцінюватиметься уміння подати себе, оригінальність, креативність, дотепність, винахідливість.

Повну програму заходу знайдете тут.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Конкурс організовано асоціацією “Lika Eventi”. Він проходитиме в місті Чівіта Кастелана, поблизу Рима. Для учасників та гостей буде організовано автобус із станції метро Тібуртіна.

Надіслати заявку слід до 24:00 години 17 червня 2021!

Умови участі:

  • зріст від 160 см;
  • вік від 20 до 70 років;
  • Конкурсантка повинна підтвердити свою зайнятість (принаймні 3 місяці) доглядальницею, або домашньою працівницею в Італії.

Реєстрація учасниць:

ФІНАЛ КОНКУРСУ

Фінал відбудеться у неділю, 20 червня 2021 року, з 12:00 до 17:30 у ресторані “Лас-Вегас” у Чівіта-Кастеллана, (60 км від Рима, поблизу міста Вітербо).

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «MISS BADANTE WEB 2021»

Якщо ви живете далеко від Рима, але також хочете розважитися, візьміть участь у конкурсі «MISS BADANTE WEB 2021».

Повний регламент конкурсу тут.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КОНКУРС MISS BADANTE WEB-2021!”

Конкурс «Міс доглядальниця онлайн 2021» відбуватиметься на офіційній сторінці Конкурсу, на основі уподобань користувачів Інтернету.

Для участі необхідно надіслати дві фотографії (портрет та у повний зріст, в елегантній сукні) а також вашу презентацію (ім’я / прізвище, вік, національність, робота, захоплення тощо), на електронну адресу: [email protected], або на WhatsApp: +39 327 630 34 94 (Elena)

Ретушовані та фото із фільтрами не приймаються.

Нехай краса та гарний настрій нзавжди будуть із вами!

Схожі публікації

Залишити коментар

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!