Україна та ЄС починають перегляд торговельної частини Угоди про асоціацію

від Комарі Альберт

Україна та Європейський Союз цього року починають процес перегляду Угоди про асоціацію у частині про торгівлю товарами.

Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс на пресконференції в Брюсселі після зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

“Ми з нетерпінням чекаємо на перегляд лібералізації торгівлі товарами, як це передбачено ст. 29 Угоди про асоціацію через 5 років після набрання чинності, що має відбутися вже цього року”, – сказав Домбровскіс.

За його словами, це стане дуже важливим кроком, “щоб посилювати доступ до наших ринків, і це ще раз підтверджує той динамічний характер при реалізації Угоди про асоціацію, якого ми дотримуємося”.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що перегляд Угоди сприятиме збільшення товарообігу України та ЄС і подальшому зближенню економік. 

“Сподіваємось, що наші переговори дозволять збільшити об’єм квот, які передбачає наша угода з ЄС”, – сказав Шмигаль, додавши, що український уряд залишається “відданим курсу проєвропейських реформ”.

Нагадаємо, Сьогодні, у четвер 11 лютого, в Брюсселі відбудеться Рада асоціації Україна-ЄС – найголовніша урядова подія року у відносинах України та Європейського Союзу.

Як повідомлялося раніше, Україна, Молдова і Грузія заявили ЄС про бажання глибшої інтеграції в рамках Східного партнерства.

Схожі публікації

Залишити коментар