Акцію «Україна Єдина» з нагоди Дня Соборності оголосили українці Австралії

від Комарі Альберт
До акції Світового конґресу українців (СКУ) «Україна Єдина» з нагоди Дня Соборності України запрошує приєднатися Союз українськіх організацій Австралії (СУОА)  .

Про це йдеться на сторінці СУОА у Фейсбуці.

Як зазначається, метою акції є «наголосити на єдності українців та соборності, неподільності і суверенітеті української держави».

Для участі в акції потрібно:

1. Завантажити і роздрукувати листівку з гаслом українською або англійською мовами (дивіться нижче);

2.Зробити фото з листівкою так, щоб було видно Ваше обличчя;

3. Поширити своє фото на фейсбук з #UkraineUnited2021;

4. Надіслати фото на адресу [email protected].

В СУОА нагадали: «Щороку, 22 січня, українці в усьому світі відзначають День Соборності України. В цей день, у 1919 році, відбулося урочисте проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Проголошення Акту Злуки стало основою для відновлення незалежності України в 1991 році та для єдності українського народу аж до сьогодні».

Крім того, Управа СУОА закликала складові частини СУОА – організації, установи, духовенство та всю українську спільноту Австралії – гідно відзначити важливу дату нашої історії.

З цієї нагоди та з метою вшанування творців національно-демократичної революції України 1917-1921 рр. та захисників рідної землі у боротьби за незалежність і соборність України в СУОА пропонують у неділю, 24 січня, провести молебні у церквах УГКЦ та ПЦУ.

Схожі публікації

Залишити коментар