З депутатами Європарламенту розмовляли про євроінтеграцію України

від Комарі Альберт

Громадська організація «Україна-2050» провела вебінар за участі депутатів Європарламенту, під час якого говорили про євроінтеграцію України.

Про це йдеться на сторінці ГО «Україна-2050» в Facebook.

ZOOM-вебінар на тему: «Євроінтеграція України – на вірному шляху чи ні?» відбувся у середу, 29 липня 2020 р. Члени Європейського парламенту говорили про те, що чекає на Україну у складних процесах її європейської інтеграції».

Вебінар відбувався англійською мовою. Як було зазначено, модератором виступив президент Громадської організації «Україна-2050», президент Світового конґресу українців (2008-2018 рр.) Евген Чолій.

Учасниками панельної дискусії були:

– Анна Фотига, членкиня Європарламенту (ЄП) від Польщі, речник закордонних справ Групи Європейських консерваторів та реформаторів в ЄП, віцепрезидент Партії Європейських консерваторів і реформаторів, міністр закордонних справ Польщі (2006-2007рр.) та член аналітичної групи НАТО;

– Андрюс Кубілюс, член Європарламенту (ЄП) від Литви, прем’єр-міністр Литви (1999-2000 рр.; і 2008-2012 рр.), член Комітету із закордонних справ ЄП та член Делегації ЄП у Комітеті Парламентської асоціації Україна-ЄС;

– Міхаель Галлер, член Європарламенту (ЄП) від Німеччини, Постійний доповідач з питань України у Комітеті з закордонних справ ЄП, заступник голови Руху Європейська Німеччина і член виконавчої та політичної асамблеї Європейської народної партії;

– Пятрас Ауштрявічус, член Європарламенту (ЄП) від Литви, член Комітету з закордонних справ ЄП, Доповідач ЄП з питань Східного партнерства і Голова неофіційної групи ЄП «Друзі Європи і України».

Як повідомлялося, протягом трьох днів, 24-26 червня, проходив Український Економічний Ренесанс Форум. Ключовими темами події були — шляхи залучення інвестицій в Україну та шляхи співпраці нашої держави з реальними і потенційними партнерами.

Схожі публікації

Залишити коментар