До літературного альманаху «Дивокрай» увійшли поезії представниці Асоціації українців в Індії

від Комарі Альберт
Поезії представниці Асоціації українців в Індії Марини Акрам увійшли до літературного альманаху «Дивокрай», який готується до Дня Незалежності.

Про це авторка віршів повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Щиро вдячна пані Лілії Стасюк та видавництву книг «Лілія» за запрошення долучитися і надати мої твори до нового альманаху «Дивокрай», присвяченого поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню, любові до рідного краю і своєї Батьківщини. Альманах видається з нагоди Дня Незалежності України», – написала Марина Акрам.

Авторка у коментарях додала, що її твори буде розміщено на 10 сторінках збірки.

Як зазначається на сайті видавництва, до альманаху були запрошені автори – поети та прозаїки. Твори в електронному вигляді треба було надіслати до 21 липня. За участь у проєкті кожний автор отримає один примірник збірки.

Українське видавництво «Лілія» засноване у м. Хмельницький в 2012 році. Основним напрямом діяльності є видання художніх і наукових книг вітчизняних авторів, а також представників діаспори за кордоном.

Марина Акрам за освітою інженерка. Народилася у смт Оржиця Полтавської області, Україна. Понад 20 років проживає в Індії. Є однією із засновниць Асоціації українців в Індії «Світанок». Має чоловіка та двох дітей.

Як повідомлялося, в Індії презентували пісню «Калинонька» про долю українок на чужині.

Схожі публікації

Залишити коментар