Захисникам України й нужденним Донбасу відправлено гуманітарний вантаж з Німеччини

від Комарі Альберт
Вже далеко не перший рік українці, що проживають у різних містах Німеччини, допомагають громадянам України гуманітарними вантажами, виходячи від тих чи інших потреб того чи іншого регіону. Українці німецького міста Лейпциг вже вкотре направили на Донбас черговий вантаж з гуманітарною допомогою у дитячий садочок у прифронтовій зоні, багатодітним родинам і захисникам України.
 

Про це виданню Укрінформ повідомила активістка української громади Лейпцига Оксана Макогон.

За її словами, українці Лейпціга та інших німецьких міст вже 7-й рік активно допомагають Україні. Цього разу на зібрані кошти у розмірі 610 євро для садочка в Чермалику було закуплено посуд та постільну білизну.

З проханням про допомогу до представників громади також звернулися військовослужбовці з Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва міста Маріуполь. Для захисників було закуплено 4 захисні сітки, чай, каву, спреї від комарів та блощиць, дезінфікуючі засоби – загалом на 636 євро.

Весь цей вантаж – 13 коробок – перевіз в Україну волонтер Віктор Король.

«Успішно завершилася перша частина проєкту, який спрямований на організацію допомоги дитячому садку в селі Чермалик Донецької області, яке знаходиться у прифронтовій зоні, а також багатодітним родинам цього регіону та нашим захисникам», – зазначила Макогон.

Крім того, за словами Макогон, у вівторок, 28 липня, буде відправлено посуд ще у два дитсадки на Луганщині – у Новотошківське і Тошківку.

Оксана Макогон також повідомила, що громада УГКЦ у Лейпцігу отримала від німецької фірми «LECOS» принтери та ноутбуки, які були передані навчальним закладам Новоайдарського та Попаснянського районів Луганської області. Активістка додала, що ця фірма вже неодноразово надавала допомогу різним навчальним закладам України у вигляді вживаних, але в дуже доброму стані комп’ютерів.

Як зазначила Макогон, техніку було безкоштовно доставлено в Україну й передано до загальноосвітніх шкіл Муратового, Мирної Долини, Кримського, Новотошківського та Трьохізбенки.

Нарадаємо, раніше ми писали про те, що сталося зі створеними на Євромайдані організаціями.

Схожі публікації

Залишити коментар