СУР організував український літературний вечір у місті Карансебеш

від Комарі Альберт
Майже всі регіони Румунії, де проживають українці, ведуть активне культурне життя, а філії СУР (Союзу українців Румунії) регулярно проводять культурно-масові заходи.

Вечір української літератури, організований Карашсеверінською філією Союзу українців Румунії (СУР), відбувся днями в місті Карансебеші.

Про це повідомляється на порталі Укрінформ. 

«Карашсеверінська філія СУР провела у своєму осідку в місті Карансебеші український художньо-літературний вечір. У рамках культурного заходу були відзначені поети Іван Ковач, головний редактор газети «Вільне слово», родом із села Копачеле та композитор Іван Лібер, голова Карашсеверніської філії, теж з села Копачеле, але родом із Марамороського повіту», – йдеться у дописі.

Учасники заходу вшанували пам’ять українських поетів Юрія Павліша та Василя Баршая, синів села Копачеле, та письменника Івана Шмуляка з села Корнуцел, уродженця Мараморощини.

Під час заходу декламувалися вірші та читалися уривки з прозових творів згаданих вище письменників. Також були виконані кілька пісень на їхні вірші, музику для яких склав композитор Іван Лібер.

У своїх промовах учасники заходу відзначили особливий внесок банатських письменників та культурних діячів у розвиток не лише української, а й румунської літератури та культури взагалі. З цієї нагоди була влаштована виставка книг та періодичних видань СУР.

СУР організував український літературний вечір у місті Карансебеш

Як повідомлялося, Сучавська філія Союзу українців Румунії в місті Дерменешть організувала проведення культурної акції «Релігійна ідентичність українців».

Схожі публікації

Залишити коментар