Своє 90-річчя в Бразилії відсвяткував український фольклорний колектив «Барвінок»

від Комарі Альберт
Український фольклорний колектив «Барвінок» є одним із головних втілень українства в Бразилії. Він був заснований він ще у 1930 році українськими іммігрантами у місті Куритиба, штат Парана.

Про це повідомляється на офіційному сайті колективу в Facebook.

Нині перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова привітала український фольклорний колектив «Барвінок» в Бразилії з 90-річчям від дня створення.

Про це повідомляється на сторінці Управління закордонного українства МЗС України в Facebook.

«Щиро вітаю вас із 90-річним ювілеєм заснування українського фольклорного колективу «Барвінок»! Хотіла б подякувати за вашу активну роль у збереженні та підтриманні української культури, народного танцю та співу в Бразилії!», – зазначається у привітанні.

Зазначається, що «численні перемоги гурту свідчать про успішну діяльність колективу, його високий професіоналізм, сумлінну і самовіддану працю з виховання молодого покоління українців в Бразилії, про невтомне бажання зберігати українську культуру, поширювати її в державі, яка стала домівкою».

Джапарова назвала колектив «провідниками українськї культури та містком дружби між українським та бразильським народами, які поєднані більш ніж віковою історією, тими, хто допомагає усвідомлювати українську гідність».

«Нехай додає усім вам наснаги й оптимізму рідне неповторне мистецтво, в якому втілена безсмертна душа українського народу», – зазначила  перша заступниця міністра закордонних справ, побажавши колективу, зокрема, «і надалі зберігати українську пісню та плекати українське слово».

Як повідомлялося, також у липні цього року українському народному ансамблю Киргизії «Барвінок» виповнилося 30 років від дня створення.

Схожі публікації

Залишити коментар