Про це йдеться на сторінці СУР в Facebook.
«Протягом червня – липня 2020 року Союз українців Румунії відзначив нагородами учнів, які взяли участь у повітовому етапі Конкурсу декламування української поезії та в повітовому етапі Олімпіади з української мови та літератури», – йдеться у дописі.
Як зазначається, цього року в контексті пандемії коронавірусу та з метою підтримки освіти українською мовою призами для переможців були певна сума грошей та 405 планшетів.
![Союз українців Румунії нагородив учнів-учасників Олімпіади й конкурсу з української мови та літератури Союз українців Румунії нагородив учнів-учасників Олімпіади й конкурсу з української мови та літератури](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/07/1595253389-660-1024x684.jpg)
«Зокрема, крім грошової винагороди, 119 планшетів було надано учням, які взяли участь у повітовому етапі Олімпіади з української мови та літератури, а 286 планшетів – учасникам Конкурсу декламування української поезії», – уточнюється в дописі.
Премії були вручені членами комітетів СУР у кожному повіті з дотриманням правил соціальної дистанції.
![Союз українців Румунії нагородив учнів-учасників Олімпіади й конкурсу з української мови та літератури - фото 2 Союз українців Румунії нагородив учнів-учасників Олімпіади й конкурсу з української мови та літератури - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/07/1595253390-426-1024x768.jpg)
Нагадується, що в цьому році повітовий етап Конкурсу декламування української поезії відбувся дистанційно в режимі онлайн, а Олімпіада з української мови та літератури відбулася лише на повітовому рівні.
Як повідомлялося раніше,