Online Festival “Ucrania Fest”- 2020. VI Фестиваль Української культури в Іспанії

від Комарі Альберт

Українська асоціація “Джерело” з іспанського міста Барселона запрошує талановитих українців всього світу до участі в Онлайн-Фестивалі Української культури в Іспанії “Ucrania Fest”- 2020.

Цього року, VI Фестиваль Української культури в Іспанії відбудеться з 17 по 21 серпня 2020 року в режимі онлайн.

Як повідомляють організатори, метою Фестивалю є популяризація української народної, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, солістів, хореографів, музикантів, акторів, майстрів, продюсерів, просування українського виробника.
Розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків через засоби творчого спілкування між державами Україна та Іспанія.

Хто може стати учасником фестивалю.

  • фольклорні, етнографічні, музичні, хорові, хореографічні колективи, колективи народного, бального танцю, солісти, ансамблі народної етнічної та естрадної пісні, троїсті музики та інші жанри;
  • майстри, художники;
  • українські виробники легкої промисловості.

У Положенні Фестивалю, Ви знайдете детальну інформацію з усіх питань. Тільки після вашої згоди з усіма пунктами Положення, вашу заявку для участі у Фестивалі буде прийнято.  Виберіть відповідну категорію для реєстрації і заповніть усі необхідні поля.

Схожі публікації

Залишити коментар