Представники української громади у Парижі провели літературний вечір «Поезія – це завжди неповторність», присвячений 90-річному ювілею української письменниці та поетеси Ліни Костенко.
Про це повідомляється у групі Союз українок Франції у Facebook.
«Сьогоднішнє літературне свято “Поезія – це завжди неповторність” подарувало багато емоцій всім, хто закоханий в поезію Ліни Костенко. Її неперевершені твори допомагають нам бути українцями всюди», – йдеться у дописі.
![Українська громада в Парижі читала вірші Ліни Костенко Українська громада в Парижі читала вірші Ліни Костенко](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/07/1594029740-539-768x1024.jpg)
Як зазначається, на святі звучали пісні на вірші поетеси, декламувалась поезія на різні теми.
Захід пройшов 5 липня у приміщенні греко-католицької церкви Святого Володимира за ініціативи Союзу українок Франції і за участю українського хору.
![Українська громада в Парижі читала вірші Ліни Костенко - фото 2 Українська громада в Парижі читала вірші Ліни Костенко - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/07/1594029788-624-1024x768.jpg)
Фото: Іnna Nahorna-Delandre/Facebook