Чому культурна дипломатія – це важливо? Досвід українців Франції

від Комарі Альберт

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Вікторією Делленжер, співзасновницею Центру Анни Київської у Франції. Зустріч відбудеться на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу.

Організатор: Міжнародний інститут освіти, культури та звязків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

Дата і час: 10 липня 2020 р. о 15:00

Платформа: Zoom

  • Що знаємо про Україну в серці Франції?
  • Як історичну постать зробити українським культурним брендом, знаним у світі?
  • Як спадщина королеви Анни Київської сьогодні повертає Україну до Європи?
  • Яким є Центр Анни Київської сьогодні і яка його місія у майбутньому?

На ці та інші теми МІОК запрошує поспілкуватись на відкритій зустрічі з Вікторією  ГРИНЧИШИН-ДЕЛЛЕНЖЕР, співзасновницею Центру Анни Київської у Франції, експерткою з міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку, громадською, культурною діячкою українського походження, що мешкає у Парижі (Франція).

Зустріч відбудеться на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу. У події також візьмуть участь Владика Гліб (Лончина), Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії Української Греко-Католицької Церкви, Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка», професор, Данило Ярема, почесний консул Франції у Львові, Ірина Ключковська, директорка МІОКу, Марія Купріянова, виконавча директорка Світового Конґресу Українців, Оксана Юринець, народна депутатка України Верховної ради України VIII скликання, професор.

До зустрічі запрошено представників університетських спільнот, дипломатичних установ, культурних інституцій та усіх зацікавлених.

Участь у події безкоштовна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/88521505799?pwd=aDA1Sld5T3RzRDg3NTY2V0lyVEZNQT09

Деталі Zoom трансляції:

Meeting ID: 885 2150 5799

Password: MIOK

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/913208259178548/

Довідка:

Вікторія Гринчишин-Делленжер

У 2013 році співзаснувала Центр Анни Київської у Франції.

Має 20-річний досвід роботи в галузі міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку.

Останні 10 років працює в штаб-квартирі ЮНЕСКО.

Родом зі Львова, вона є носієм трьох різноманітних культур. Вікторія жила і працювала у Нью-Йорку (США), Ліоні та Парижі. Вільно володіє 4 мовами: французькою, англійською, українською та російською.

У 1998 році закінчила Європейську бізнес-школу INSEEC Group (Франція). Вікторія також вивчала економіку в Львівській сільськогосподарській академії та закінчила школу при Львівській консерваторію за класом фортепіано.

Схожі публікації

Залишити коментар