МІОК запрошує українознавчі освітні заклади світу долучитися до проєкту «Портал «Український освітній всесвіт»

від Стожари

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує українознавчі освітні заклади світу долучитися до проєкту «Портал «Український освітній всесвіт» (інтерактивна карта та форум українознавчих освітніх закладів)», ідея створення якого зародилася під час Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл (Львів, 18-22 серпня 2018 р.), що об’єднав педагогів із 36 країн світу.

«Український освітній всесвіт» – перший інтернет-портал, на якому буде розміщено інформацію про діяльність українознавчих закладів у світі – суботніх і недільних шкіл (школи вихідного дня), культурних центрів, садочків та вищих студій. Портал стане майданчиком для налагодження ефективнішого діалогу та обміну досвідом. Тут педагоги, викладачі та науковці із закордонних освітніх установ, матимуть змогу популяризувати українознавчі студії, спілкуватися, ділитися інформацією про освітні, культурні, наукові проєкти, навчальними розробками та спільно створювати нові матеріали в онлайн-режимі. Детальніше про проєкт «Портал «Український освітній всесвіт» за посиланням http://miok.lviv.ua/?p=17902

Для того, щоб долучитися до проєкту, потрібно надати МІОКу інформацію про діяльність українознавчого закладу. Це можна зробити заповнивши онлайн-форму.

Форма для вищих українознавчих закладів доступна за посиланням https://forms.gle/4JTRcbrXj1UjzoU88

Форма для українознавчих суботніх та недільних шкіл доступна за посиланням https://forms.gle/16QUpFH38zqcaNgF8

Якщо у Вас є будь-які запитання щодо проєкту – пишіть на електронну скриньку [email protected] (координатор Олена Мицько).

Схожі публікації

Залишити коментар