Глава УГКЦ та українська діаспора обговорили важливі питання підтримки українських громад у світі

від Стожари

Керівництво Світового конґресу українців (СКУ) та митрополит Київський, Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час відеоконференції обговорили ряд важливих гуманітарних, соціально-економічних та інших питань з підтримки українських громад у світі.

Про це йдеться на сайті СКУ.

Світовий Конґрес Українців продовжує активну співпрацю з ключовими партнерами. Під час відеоконференції з Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), провід СКУ обговорив ряд важливих гуманітарних, соціально-економічних та інших питань підтримки українських громад у світі. У розмові взяли участь Президент СКУ Павло Ґрод, Перший Віцепрезидент Стефан Романів, Віцепрезидент Андрій Футей, Виконавчий директор СКУ Марія Купріянова та Директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

Блаженніший Святослав - Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), Президент СКУ Павло Ґрод, Перший Віцепрезидент Стефан Романів, Віцепрезидент Андрій Футей, Виконавчий директор СКУ Марія Купріянова та Директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук
Блаженніший Святослав – Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), Президент СКУ Павло Ґрод, Перший Віцепрезидент Стефан Романів, Віцепрезидент Андрій Футей, Виконавчий директор СКУ Марія Купріянова та Директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук

Президент СКУ подякував Главі УГКЦ та окреслив деякі з нових ініціатив у рамках COVID-19 Робочої групи СКУ, зокрема, дієву спільну допомогу тим, хто зараз потребує цього найбільше в Україні та світі, а також «віртуальне душпастирство» для підтримки духовної витривалості громад. Співрозмовники підкреслили важливість спільної роботи Церкви, діаспори та міжнародних гуманітарних організацій для дієвої відповіді на наслідки пандемії.

«Навіть нові умови карантинної ізоляції не можуть позбавити нас почуття спільноти, громади. Ми вчимося бути разом у новій реальності. Духовний провід продовжує бути важливою основою єдності наших громад у світі, і ми вдячні Українській Греко-Католицькій Церкві за мудрі настанови та підтримку стійкості в складний час. Розбудовуємо та координуємо нові глобальні напрями співпраці у викликах сьогодення та в пост-карантинному світі» – зазначив Президент СКУ Павло Ґрод.

Схожі публікації