Юний український художник здобув золоту медаль в Японії на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнку

від Стожари

Український школяр Олександр Жолондек переміг на міжнародному конкурсі в Японії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила наставниця хлопчика із Заводської школи естетичної виховання, викладач-митець Тетяна Витягловська. Загалом, золоту медаль отримали 20 дітей, двоє з України.

Як зазначається, золоту медаль Всесвітнього конкурсу дитячого малюнку, що майже тридцять років поспіль проходить у Японії, здобув юний художник із Тернопільщини.

«У Токіо уже 27 років проходить Всесвітній конкурс дитячого малюнку «Ie-no-hikari». Цьогоріч для участі у ньому надійшло 18 тисяч 593 малюнки з 73 країн, в тому числі 406 – з України. Приємною стала звістка, що Золоту медаль цього престижного конкурсу здобув малюнок «Вітаю вас, ластів’ятка!» учня нашої Заводської школи естетичного виховання, 13-річного Олександра Жолондека», – пише Витягловська.

Міжнародний конкурс дитячих малюнків Асоціації «Ie-no-hikari» (з японської «Світ домівки») проводиться серед мистецьких шкіл художнього спрямування. До участі в конкурсі допускаються роботи дітей віком від 6 до 15 років.

Схожі публікації

Залишити коментар