ЮНЕСКО запрошує талановиту українську молодь до участі у Всесвітньому конкурсі коротких оповідань

від Стожари

Постійне представництво України при ЮНЕСКО запрошує талановиту українську молодь віком від 12 до 18 років (включно) до участі у Всесвітньому конкурсі коротких оповідань, започаткованому ЮНЕСКО та Фондом Ідріса Шаха.

Про це йдеться на сайті Постійного представництва України при ЮНЕСКО.

Конкурс започаткований ЮНЕСКО та Фондом Ідріса Шаха у тісній співпраці з Міжнародною коаліцією інклюзивних і сталих міст ЮНЕСКО (ICCAR) у січні 2020 року з метою заохочення творчої молоді до пошуку інноваційних рішень зниження загроз нашого сьогодення та майбутнього – зміна клімату, порушення прав людини, конфлікти, расизм і дискримінація.

Тема першого видання 2020 року – “Одного разу в моєму майбутньому”. Для участі у конкурсі необхідно написати коротке оповідання обсягом від 250 до 500 слів англійською або французькою мовою звичайним шрифтом Arial 12. Це має бути оригінальний неопублікований художній твір, присвячений потенціалу майбутнього суспільства бути справедливим, всеосяжним, мирним, стійким, сталим і толерантним. Оповідання необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] до 30 квітня 2020 року.

Більше детальної інформації щодо конкурсу опубліковано на вебсайті ЮНЕСКО.

Схожі публікації

Залишити коментар