Коронавірус: Понад 78 тисяч громадян повернулися до України, – МЗС

від Стожари

В Україну станом на вівторок, 24 березня, через кордони повернулося 78 592 українця.

Про це повідомляє Оперативний штаб МЗС для захисту українців за кордоном у зв’язку з поширенням коронавірусу на сторінці «Коронавірус в світі – оперативно від МЗС» у Facebook.

Згідно з інформацією МЗС, на карантині в різних країнах світу продовжує перебувати 152 українця: в Польщі – 106, в Бразилії – 16, у В’єтнамі – вісім, в Німеччині – сім, в Об’єднаних Арабських Еміратах – три, в Молдові, Австралії і США – по два, в Катарі, Китаї, на Кубі, в Нідерландах, в Румунії і Чорногорії – по одному.

Від COVID-19 за кордоном проходять лікування -18 громадян України: п’ять – у Німеччині, чотири – в Домініканській Республіці, по два – в Італії, Польщі та в Об’єднаних Арабських Еміратах, по одному – в Іспанії, Нідерландах і на Сейшельських островах.

✅ Головне за сьогодні : ⬇️ ⬇️ ⬇️Найактуальніша інформація про обмежувальні заходи у різних країнах світу ⤵️…

Geplaatst door Коронавірус у світі – оперативно від МЗС України op Dinsdag 24 maart 2020

Вилікуватися від коронавируса за кордоном вдалося шістьом українцям: чотирьом – в Японії і по одному – в Італії та Польщі. Троє громадян України загинули від COVID-19 за кордоном.

Нагадаємо, в Україну за понеділок, 23 березня, з-за кордону повернулися 9,5 тисячі наших громадян, повідомляє Держприкордонслужба.

У середу, 25 березня, з Туреччини в Україну вилетіли 430 українців, які не змогли повернутися додому до закриття кордонів.

Схожі публікації

Залишити коментар