До України з Китаю прибули 250 тис. експрес-тестів на коронавірус

від Стожари

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт “Бориспіль” з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення нової коронавірусної інфекції.

Про це повідомив Офіс Президента.

Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з COVID-19.

Медичні засоби, зокрема тести для ПЛР, уже в понеділок буде передано до лабораторій у кожен регіон України.

Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби.

 “Швидкі тести використовуватимуться бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту. Це лише перша партія медичного вантажу з Китаю. Цього тижня заплановано ще декілька рейсів”, – пише Офіс Президента.

До кінця дня понеділка достатня кількість експрес-тестів на новий коронавірус буде у всіх областях України.

“Під ранок Нацгвардія в супроводі медиків – почне доставку тест систем на коронавірус по областях (авіацією і спецавтомобілями). До кінця дня понеділка достатня кількість тестів буде у всіх областях країни”, – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook

Нагадаємо, 20 березня з України в Китай вилетів військовий вантажний літак ІЛ 76. Літак відправився по медичний вантаж, необхідний для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19, наступного тижня полетить наступний літак.

20  березня президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна очікує ще 10 млн тестів з Китаю.

Схожі публікації

Залишити коментар