На окупованих РФ територіях – 600 підозр на вірусну інфекцію і 91 на пневмонію, а тестів нема, – Денісова

від Стожари

На території окупованого Донбасу за минулий тиждень близько 600 місцевих жителів звернулися до лікарів із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції, у 91 людини – підозра на пневмонію, а тестів на коронавірус там немає.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Фейсбук з посиланням на місцевих правозахисників.

Отримала інформацію від наших партнерів ГО “Восточной правозащитной группы” щодо кількості звернень громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, в медзаклади.

За минулий тиждень близько 600 місцевих жителів звернулися до лікарів з симптомами ГРВІ. Крім того, з підозрою на пневмонію – 91 людина.

На жаль, аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня.

Через те, що на тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей відсутні тести на визначення COVID-19, лікарі не мають змоги встановити етіологію пневмонії”.

⚡⚡Отримала інформацію від наших партнерів ГО «Восточной правозащитной группы» щодо кількості звернень громадян України,…

Geplaatst door Людмила Денісова op Woensdag 18 maart 2020

Омбудсмен закликала міжнародні гуманітарні організації, які мають доступ до ОРДЛО, допомогти їм із забезпеченням тестами на COVID-19, медичними препаратами та засобами особистого захисту цивільного населення, а також провести інформаційну кампанію щодо недопущення поширення коронавірусу.

Денісова також закликала українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, бути уважними до свого здоров’я і при перших симптомах ГРВІ звертатися до лікаря та не займатися самолікуванням.

Схожі публікації

Залишити коментар