У канадському Торонто відбувся урочистий Ювілейний Бенкет та Вечір Вшанування Українських Героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади – Відділ Торонто.
Про це Інформаційному порталу української діаспори “Стожари” повідомили учасники заходу.
![У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/91656111116779520_n.jpg)
Як зазначається, урочистий вечір за участю почесних гостей, включав культурно-мистецьку програму вшанування українських героїнь та довголітніх жінок-діячів. Серед почесних гостей на ювілейному бенкеті були: “новоназначений генконсул України Олександр Шевченко, довголітній політичний радник канадського уряду Оксана Башук-Гепбурн”.
![У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 2 У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/910522028032_o-1024x683.jpg)
Учасників заходу привітав голова Конґресу Українців Канади – Відділ Торонто, пан Тарас Багрій:
![У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 3 У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/90258741_10158334178401018_3243679110051921920_o-1024x668.jpg)
Учасники заходу висловлюють вдячність організаційному комітету та зазначають, що не дивлячись на різні перешкоди Свято відбулось!
![У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 4 У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/etgn0dnxgaaf_wu.jpeg)
![У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 5 У Торонто відбувся урочистий ювілейний бенкет та Вечір вшанування українських героїнь з нагоди 75-ліття Комітету Українок Канади - фото 5](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/5145986842624_n.jpg)