9 березня у день відзначення 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у Кишиневі відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Молдові у Facebook.
![Українці Молдови вшанували 206 річницю дня народження Тараса Шевченка Українці Молдови вшанували 206 річницю дня народження Тараса Шевченка](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/03/moldova_shevchenko-1024x626.jpg)
“Дипломати Посольства України в Республіці Молдова, Консульства України у м.Бельці разом з представниками української громади, учнями, студентами та викладачами навчальних закладів з вивченням української мови вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятників також у м.Бельці та м.Тирасполь”, – йдеться у дописі.
Як повідомляється, перед присутніми виступили Посол України в Молдові Марко Шевченко, Директор гімназії ім. Т.Шевченка Станіслав Брижатюк, Голова Координаційної ради українців Молдови Віталій Мруг, учні гімназії ім. Т.Шевченка та хор під керівництвом Ірини Деркач.