Президент Німеччини: Розрахунок Путіна полягає в тому, що світ має забути Україну

від Стожари

Німецький істеблішмент переконаний, що російський президент Путін сподівається, що готовність Німеччини, Європи, США підтримувати Україну зменшуватиметься. Понад те, Німеччина запевняє у системній підтримці українського суспільства.

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що російський диктатор Володимир Путін розраховує, що світ має забути Україну.

Про це Штайнмаєр сказав у виступі на шостій Німецько-українській конференції партнерства, повідомляє ресурс LB.UA .

Президент ФРН згадав про війну на Близькому Сході, яка, на його думку, відволікає увагу світової спільноти від російського вторгнення. «Україна тим більше потребує нашої підтримки зараз, коли на Близькому Сході йде війна, і вона більше не отримує тієї уваги, якої так гостро потребує. Розрахунок Путіна полягає в тому, що світ має забути Україну. Я кажу: Ми не повинні і не надаватимемо Путіну цю послугу! Ми не зможемо звикнути до агресивної війни Росії, яка порушує міжнародне право і є нелюдською», – наголосив Штайнмаєр.

Штайнмаєр зазначив, що зима, яка наближається, «знову буде дуже складною для України». «Звідси й ініціатива уряду Німеччини щодо створення «зимової захисної парасольки», покликаної захистити українську інфраструктуру та ще краще забезпечити населення теплом та електрикою у майбутню зиму. Це необхідно, тому що ми всі знаємо, що Кремль також використовує енергію як зброю. І не тільки це», – зауважив президент Німеччини.

Схожі публікації

Залишити коментар