«Той, хто інвестує в Україну – інвестує у майбутнього члена ЄС»: канцлер Шольц обіцяє всебічну підтримку

від Стожари

Уряд Німеччини заклав €5 млрд щорічної військової допомоги Україні до 2027 року. Окрім військового напрямку підтримка України Німеччиною полягатиме також у гуманітарній сфері, підтримці українських переселенців, які живуть у країні, та внесках Німеччини до МВФ.

Зокрема, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що хоче поставити підтримку України Європейським Союзом на стійку основу до кінця року, щоб допомогти Києву на шляху до вступу до блоку. Про це інформує Reuters.

««Український механізм» об’єднає гранти, позики, приватні та державні інвестиції разом із грантами, до яких Україна вже мала доступ як кандидат на вступ до ЄС», – сказав він. На форумі в Берліні, спрямованому на заохочення німецького бізнесу інвестувати в Україну, Шольц розповів, що попри війну понад 2 тисячі німецьких підприємств вже працюють в нашій країні.

«Будь-хто, хто інвестує в Україну зараз, інвестує в майбутню країну-члена ЄС, яка буде частиною нашого правового порядку і нашого внутрішнього ринку», – додав канцлер.

За його Шольца, 35 тисяч співробітників працюють у постачальників для автомобільного сектору Німеччини. Він додав, що в червні в Берліні відбудеться конференція з відбудови України.

Схожі публікації

Залишити коментар