В метро Берліна троє російськомовних чоловіків ображали і напали на двох українок

від Стожари

В берлінському метро троє російськомовних чоловіків напала на двох жінок з України та вдарили одну із них.

Про це йдеться у заяві поліції німецької столиці.

Згідно з попереднім розслідуванням та свідченнями свідків, дві жінки, віком 24 та 25 років, їхали на 8 метро близько 14:30. У вагоні також було троє чоловіків, які розмовляли між собою російською мовою. Коли чоловіки помітили двох жінок, вони неодноразово ображали їх російською лайкою.

“На станції метро “Александерплац” дві жінки вийшли з поїзда разом з групою чоловіків, які пішли за ними. Потім один з них схопив 24-річну дівчину за волосся і вдарив її по голові. Свідок помітив напад і попросив нападника та його супутника зупинитися. Після цього трійця зникла в невідомому напрямку”, – йдеться у заяві.

Зазначається, що дівчина відчула біль у голові, але не звернулася за медичною допомогою.

Німецькі правоохоронні органи проводять розслідування за фактом підозри в завданні образ і тілесних ушкоджень.

Разом з тим, український активіст Олександр Снідалов повідомив, що українська спільнота в Берліні не дасть “спустити” інцидент з побиттям у берлінському метро двох україномовних дівчат трьома російськомовними чоловіками.

Він нагадав, що цей випадок не є одиничним, минулого року вже була інформація про подібні випадки.

Оскільки в Берліні проживає багато прихильників Путіна, в тому числі і російськомовних німецьких громадян. Активісти вимагають відповідей на питання: що влада Берліна планує робити щоб убезпечити українських мігрантів в Берліні від агресії? Також активісти вимагають від мерії Берліна рішення щодо Руського дома та інших джерел пропаганди, які дискримінують українців.

“Ми знаємо що рік після початку агресії українські біженці в Берліні не можуть почуватись захищено. Цьому сприяє зокрема і продовження функціонування джерел російської пропаганди в Берліні…”, – заявив активіст.

Він також звернувся до усіх хто має інформацію про потерпілих або нападників: “пишіть мені в особисті повідомлення”. “Ми будемо шукати нападників”, – запевнив активіст.

Схожі публікації

Залишити коментар