Російський дипломат розтоптав соняшники, які під посольство РФ у Вашингтоні принесли діти

від Стожари

У Вашингтоні співробітник посольства РФ у США потоптав соняшники, які до посольства принесли двоє дітей. Певно, соняхи діють на загарбників, як свята вода на чортів.

Про варварство співробітників посольства РФ, розповіла посол України в США Оксана Маркарова у Фейсбук.

Маркарова зазначила, що якийсь співробітник російського посольства зупинився перед тим, як заїхати, і почав топтати соняшники, які принесли двоє маленьких дівчат.

Вона також нагадала, що соняхи, які українці висаджували через дорогу навпроти посольства РФ у квітні, також були знищені – вирвані з корінням.

“Соняшники діють на загарбників, як свята вода на чортів. Ворогів дуже дратує кожен символ, що нагадує світові про нашу боротьбу, гідність і звитягу, а також про нескінченне зло, що росіяни заподіюють нашому народові щодня. Дипломати країни-агресора поводять себе так само підло і ницо як і всі загарбники, вихваляючись негідними вчинками, виправдовуючи вбивць та розраховуючи на безкарність”, – наголосила Маркарова.

Вона додала, що відповідальність обов‘язково настане на міжнародному трибуналі, а до того всім варто бачити і пам‘ятати їх обличчя і “вчинки”, документувати та робити відповідні висновки.

Схожі публікації