Лист з Англії адресований Україні написала дівчинка Раймонда. У конверт вона вклала відкритку з побажаннями удачі, безпеки, любові… і свої кишенькові гроші – 5 фунтів.
“Дорога Україна! Ми бажаємо тобі найбільшої удачі! Надіємось ти залишаєшся в безпеці і все йде як треба. Залишайся позитивною! Все буде добре! Ми всі думаємо про тебе!”
![Сортуючи гуманітарну допомогу волонтери натрапили на незвичний лист з Англії, адресований Україні Сортуючи гуманітарну допомогу волонтери натрапили на незвичний лист з Англії, адресований Україні](https://svitua.org/wp-content/uploads/2022/03/eng1-e1646912041167.jpg)
Якщо вже англійські діти розуміють що таке війна, то дії російських дорослих просто незбагненні.
“Якщо є такі люди, то завдячуючи цій любові, цій підтримці, у нас все буде добре. Слава Україні! Слава нашим ЗСУ!”, – підрезюмував волонтер.
Україна ПЕРЕМОЖЕ, бо має підтримку від світу дітей!