Уряд Ізраїлю ухвалив додатково залучити з України до 2 тисяч фахівців будівельної галузі

від Комарі Альберт

Уряд Держави Ізраїль прийняв рішення запросити на роботу близько 2 тисяч будівельників з України.

“Станом на жовтень 2021 року в Ізраїлі працюють близько 1250 українських будівельників. Наразі Урядом Держави Ізраїль прийнято рішення про додаткове залучення до 2000 фахівців з України”, – йдеться у повідомленні посольства України в Ізраїлі.

“Посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук провів зустріч з Іцхаком Мойалем – Головою Федерації працівників будівельної і деревообробної промисловості Держави Ізраїль.Відбулося знайомство з організаційною структурою профспілок Держави Ізраїль, напрямами взаємодії з профспілковими організаціями України. Констатовано високий рівень співпраці з українськими партнерами”, – зазначили в дипустанові.  

Найбільшої уваги під час бесіди було приділено забезпеченню прав і соціальному захисту громадян України, які мають право на працевлаштування в Ізраїлі відповідно до Імплементаційного протоколу (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 2017 року.

У цьому контексті повідомлено, що 8-11 листопада 2021 року за особистої участі ізраїльських екзаменаторів на базі Державного навчального закладу „Київське регіональне вище професійне училище будівництва” відбудеться процедура тестування і відбору заявників. Обопільно констатовано, що наявність чітких і прозорих правил із залучення робочої сили з України стоїть на заваді нелегальній трудовій міграції до Ізраїлю.

Схожі публікації

Залишити коментар