Молодіжному симфонічному оркестру України/YsOU вручили премію Саксонського Моцартівського товариства Mozartpreis 2021

від Стожари

20 жовтня у церкві Святого Маркуса в Кемніці, що в Німеччині, під час святкового концерту Молодіжному симфонічному оркестру України/YsOU вручили премію Саксонського Моцартівського товариства Mozartpreis 2021

Про це на своїй фейсбук-сторінці розповіла засновниця та артдиректорка Молодіжного симфонічного оркестру Оксана Линів.

За словами Линів, вручення провела доктор Габріелє Рамзауер, директорка архіву Моцартів в Зальцбурзі та директорка музеїв Моцарта Міжнародної фундації Моцартеум Зальцбург. Премію урочисто передала міністерка культури Саксонії Барбара Клєпш.

У зв’язку з обмеженнями через пандемію Молодіжний симфонічний оркестр України не зміг виступити в Кемніці у повному складі. Та все ж святковий концерт відбувся за участі музикантів оркестру, які навчаються в Європі.

“Особливо дякуємо нашому запрошеному солісту, українському піаністу Антонію Баришевському, який виконав велику сольну програму з творів українських композиторів. Крім того, за участі молодих музикантів Тараса Зданюка (скрипка) / Анни Макарової (альт) / Анастасії Мякушко (віолончель) прозвучав один з найвідоміших камерних творів В.А.Моцарта Фортепіанний квартет № 1 KV 478”, — написала Оксана Линів.

На завершення концерту українські музиканти приєдналися до Молодіжного оркестру “100 дітей Моцарта”, що стало символом музичного об’єднання без кордонів.

Схожі публікації

Залишити коментар

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!