Українців з діаспори запрошують на вебінар «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій»

від Стожари

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 3 жовтня на інтерактивну майстерню Ярини Ключковської «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій».

Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомили організатори заходу.

До участі запрошуються керівники, члени керівних органів, комунікаційні та піар-менеджери українських інституцій, шкіл, громадських організацій за кордоном.

Як зазначається, участь у вебінарі для зареєстрованих осіб є безкоштовною. Захід пройде на платформі Zoom з 17:00 до 19:00 за Києвом.

«Мистецтво творити історії – ключ до успіху будь-якої організації чи спільноти. Адже ми читаємо світ як набір оповідей. Яскрава, зрозуміла історія залучає потрібних нам людей, спонукає їх до дії і допомагає зрозуміти, хто ми. У ході 2-годинного вебінару ви оволодієте найпотужнішим інструментом комунікації, навчитеся формувати наратив і сконструюєте базову історію своєї організації», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, Ярина Ключковська (Yaryna Klyuchkovska) працює у сфері комунікацій та PR понад 25 років. За її плечима – робота з десятками керівників, підприємців, політиків, великих корпорацій та громадських організацій. Ключковська створила більше десятка авторських курсів та викладала в бізнес-школах НаУКМА й УКУ. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, комунікації змін та кризовій комунікації та допомагає своїм клієнтам творити історії, які ведуть їх до успіху.

Інформацію про те, як фінансово підтримати проєкти МІОК, можна знайти за посиланням.

Схожі публікації

Залишити коментар