Цього року День Державного прапора України відзначили у багатьох польських містах, де розміщені українські дипломатичні установи. Так, український прапор майорів у Варшаві, Любліні, Гданську, Кракові та в інших містах.
Про це повідомило видання Укрінформ.
Зокрема, під національний гімн України у Посольстві України у Варшаві було піднято національний синьо-жовтий прапор. У церемонії взяли участь українські дипломати на чолі з послом Андрієм Дещицею.
Церемонія підняття національного стяга відбулася також у генеральному консульстві України в місті Люблін.
![У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/118379512_1921630554627927_8847888066072673030_n.jpg)
Поряд з українськими дипломатами участь в церемонії взяли також українські та польські військовослужбовці, які служать у міжнародній литовсько-польсько-українській бригаді ЛитПолУкрбриг. Церемонію підняття українського прапора очолили генконсул України в Любліні Василь Павлюк і комбриг ЛитПолУкрбриг Дмитро Братішко.
![У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України - фото 2 У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/118319660_1921630711294578_1058669702183617925_n.jpg)
Урочиста церемонія підняття українського прапора відбулася також у консульстві України у Гданську.
![У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України - фото 3 У багатьох польських містах відзначили День Державного прапора України - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/118356526_1526468090871223_940632676538886120_o.jpg)
Також Українські дипломати у Кракові розгорнули український стяг у центрі польського міста.