МІОК запрошує на зустріч із співзасновницею Центру Анни Київської у Франції

від Стожари

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на відкриту онлайн зустріч із співзасновницею Центру Анни Київської у Франції Вікторією Делленжер.

Як повідомили Порталу української діаспори “Стожари” у МІОК, віртуальний захід «Чому культурна дипломатія – це важливо? Досвід українців Франції» відбудеться 10 липня о 15:00 на платформі Zoom у форматі презентації та діалогу.

Під час зустрічі відбудеться обговорення таких тем:

• Що знаємо про Україну в серці Франції?

• Як історичну постать зробити українським культурним брендом, знаним у світі?

• Як спадщина королеви Анни Київської сьогодні повертає Україну до Європи?

• Яким є Центр Анни Київської сьогодні і яка його місія у майбутньому?

У події також візьмуть участь Владика Гліб (Лончина), Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії Української Греко-Католицької Церкви, Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка», Данило Ярема, почесний консул Франції у Львові, Ірина Ключковська, директорка МІОКу, Марія Купріянова, виконавча директорка Світового Конґресу Українців, Оксана Юринець, народна депутатка України Верховної ради України VIII скликання, професор.

До зустрічі запрошено представників університетських спільнот, дипломатичних установ, культурних інституцій та усіх зацікавлених.

Участь у події безкоштовна ТУТ.

Деталі Zoom трансляції:

Meeting ID: 885 2150 5799

Password: MIOK

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/913208259178548/

Довідка:

Вікторія Гринчишин-Делленжер

У 2013 році співзаснувала Центр Анни Київської у Франції.

Має 20-річний досвід роботи в галузі міжнародних відносин, комунікацій, партнерств та розвитку.

Останні 10 років працює в штаб-квартирі ЮНЕСКО.

Родом зі Львова, вона є носієм трьох різноманітних культур. Вікторія жила і працювала у Нью-Йорку (США), Ліоні та Парижі. Вільно володіє 4 мовами: французькою, англійською, українською та російською.

У 1998 році закінчила Європейську бізнес-школу INSEEC Group (Франція). Вікторія також вивчала економіку в Львівській сільськогосподарській академії та закінчила школу при Львівській консерваторію за класом фортепіано.

Мати двох дітей.

Схожі публікації

Залишити коментар