Через фaльсифікацію історії у Польщі закрили єдину російськомовну телепередачу відразу після її першого випуску

від Стожари

У Польщі, через фaльсифікацію історії закрили єдину російськомовну телепередачу відразу після її першого ефіру.

Про це повідомляє Інституту демократизації та розвитку з посиланням на інформаційне агенство EADaily.

Як повідомляється, російська телепередача «Русскій голос», що вийшла на польському каналі TVP 3 Białystok, закрилась після першого свого випуску. Транслювали її на телебаченні міста Білосток.

“31 травня мав місце перший і поки останній випуск відродженої телепередачі “Русскій голос”. Це єдина в Польщі телевізійна програма російською мовою, призначена для російської національної меншини в Польщі”, – повідомив Романчук.

За його словами, програма вийшла після майже 9-річної перерви, проте відразу після її ефіру, з 2 червня, канал TVP 3 Białystok зняв її з ефіру.

Причиною закриття стала фaльсифікація історії – пpопаганди російської версії Другої світової вiйни.

В першому випуску «народні кореспонденти» розповіли про покладання на православному кладовищі в П’ятінці квітів на могили червоноармійців в день 75-річчя «Дня перемоги». Також в програмі звучало російське «Велика вітчизняна війна» і мелькала георгіївська стрічка.

“Ми сподівалися, що передача повернеться, незважаючи ні на що, проте відразу після її ефіру, 2 червня, з’явилися дуже активні групи впливу, що вимагали зняти нашу передачу. І домоглися. TVP 3 Białystok зняло її за … невідповідність нашої телепередачі з прийнятою в Польщі “історичною правдою” про Другу світову війну і День Перемоги”, – повідомив Романчук.

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року.

В червні у Берліні вийшов перший номер газети «За справу, зємлякі!», а в Білостоці (столиця Підляського воєводства Польщі) – перша телепередача «Русскій голос».

Схожі публікації

Залишити коментар