Світовий Конґрес Українців закликає міжнародну спільноту не визнавати результати «голосування» на окупованих українських територіях

від Стожари

Світовий Конґрес Українців (СКУ) рішуче засуджує «голосування» на українських окупованих територіях та закликає міжнародну спільноту не визнавати результати так званого «голосування», підсилити санкційний та політичний тиск щодо держави-агресора та застосувати персональні санкції щодо організаторів «голосування» на українських окупованих територіях.

Про це повідомляється на сайті СКУ. 

25 червня розпочалося загальноросійське голосування щодо внесення змін до Конституції Російської Федерації, яке триватиме до 1 липня. Вчергове знехтувавши нормами міжнародного права, Росія та її маріонеткові окупаційні адміністрації проводять голосування і серед мешканців окупованих територій Донбасу та Криму, примушують голосувати громадян України, яким раніше насильно і незаконно видали російські паспорти.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) рішуче засуджує «голосування» на українських окупованих територіях як кричуще порушення державного суверенітету та територіальної цілісності України. СКУ закликає міжнародну спільноту не лишити безкарними дії кремлівського агресора. Ми закликаємо світ не визнавати результати так званого «голосування», підсилити санкційний та політичний тиск щодо держави-агресора та застосувати персональні санкції щодо організаторів «голосування» на українських окупованих територіях.

«Запропоновані зміни до Конституції РФ несуть ряд загроз безпеці всього регіону, вчергове намагаються узаконити анексію Криму та увічнити авторитарний путінський режим – зазначив Президент СКУ Павло Ґрод. – У традиціях радянського тоталітаризму, примусове «народне волевиявлення» на окупованих територіях – вистава на догоду амбіціям сучасного диктатора. Ми закликаємо світове співтовариство засудити та не визнавати так зване «голосування».

Нагадаємо, 25 червня розпочалося загальноросійське голосування щодо внесення змін до Конституції Російської Федерації, яке триватиме до 1 липня. Жителі Криму і так званих “Донецької” і “Луганської” “народних республік”, які мають російські паспорти, також можуть взяти участь в голосуванні.

Разом з тим, Меджліс кримськотатарського народу повідомив, що російські окупанти примушують жителів Криму до участі у “загальноросійському голосуванні”. Тому Меджліс зробив заяву у зв’язку зі злочином, здійснюваним Росією на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя – проведенням “загальноросійського голосування по поправках до Конституції РФ”.

Текст заяви опублікований на сторінці в Facebook Рефата Чубарова.

ЗаяваМеджлісу кримськотатарського народуу зв’язку зі злочином, здійснюваним Російською Федерацією на тимчасово…

Geplaatst door Рефат Чубаров op Dinsdag 30 juni 2020

Схожі публікації

Залишити коментар